Најди го својот автомобил!
Марка
Модел
Гориво
Година
Цена (во евра)
Пребарај
Важно

Зошто FAIRAUTO?
Кликни за да зголемиш
Исцедениот лимон е можеби првото нешто на што помислувате кога ќе ја слушнете фразата "користен автомобил". Знаете, ова е еден од оние автомобили што ги  купил вашиот сосед и поминува повеќе време со него кај механичарот отколку на патот. Затоа ние го создадовме FAIRАUTO.
Секој автомобил на нашиот лагер е темелно прегледан и кога ќе го видите имате чувство дека се работи за ново возило. Голем дел од автомобилите доаѓаат со сеуште важечка фабричка гаранција па можете да бидете релаксирани.

Кредитирање во соработка со Стопанска Банка

Посебни услови за кредитирање во соработка со Стопанска Банка:

• 0% АДМИНИСТРАТИВНИ ТРОШОЦИ ЗА ОДОБРУВАЊЕ НА КРЕДИТ
• Предодобрување за само 15 мин
• Одобување на износи на кредит до 300.000 МКД, БЕЗ депозит, без жиранти, без административна забрана и без меница
• Ниски месечни ануитети како резултат на долг период на отплата oд 6 до 84 месеци (7) години.
• Исплата на износот на одобрениот кредит во готово.

Автомобилски лизинг

Лизинг калкулатор во соработка со EUROLEASE AUTO

повеќе...

ИЗДВОЈУВАМЕ
Opel
Astra 1.4 5 врати

Година: 2005
Опрема: мануелен клима уред, 2 восдушни перничиња, Радио ЦД , централна брава, 15" алуминиумски фелни
Боја: бела
Поминати км: 94.500

ЦЕНА:  4.200 €

повеќе ...
Citroen
C3 Exclusive 1.4Vti 95 со монтиран плински уред

Година: 2010
Опрема: ABS+REF+AFU, ESP+ASR,  17" алуминиумски фелни, 6 воздушни перничиња, електрика на предни и задни стакла, ZENIT ветробранско стакло, автоматски клима уред, кожен управувач, сензор за светла и дожд, предни светла за магла, електрично склопливи надворешни ретровизори, 4 зимски гуми со челични фелни и 4 наплатки
Боја: сина BOTICELLI
Поминати км: 67.900

ЦЕНА:  8.500 €

повеќе ...
Peugeot
407 PREMIUM 2.0HDI 140

Година: 2009
Опрема: ABS+REF+AFU, ESP+ASR,  16" алуминиумски фелни, 6 воздушни перничиња, електрика на предни и задни стакла,  автоматски клима уред, кожен управувач, сензор за светла и дожд, предни светла за магла, електрично склопливи надворешни ретровизори, активни ксенон фарови
Боја: црвена металик
Поминати км: 129.000

ЦЕНА:  8.900 €

повеќе ...
Fiat
Linea 1.3 MJet Dynamic

Година: 2013
Опрема: клима уред, електричен пакет, серво, светла за магла, ABS, фабричко радио CD со команди на волан, 16 " алуминиумски фелни, металик боја
Боја: сребрена металик
Поминати км: 14.500

ЦЕНА:  8.900 €

повеќе ...
Alfa Romeo
159 1.9 JTD 150 HP

Година: 2011
Опрема: автоматски клима уред, електричен пакет, серво, ABS-ASR, фабричко радио CDmp3 со команди на волан, велур ентериер, кожен волан и менувач, светла за магла, cruise control, 16'' алуминиумски фелни, металик боја
Боја: црна металик
Поминати км: 26.200

ЦЕНА:  13.600 €

повеќе ...

МАРКИ НА ВОЗИЛА
Преземи
Лагер листа


НОВИ ПОНУДИ
Peugeot
407 PREMIUM 2.0HDI 140

цена:8.900 €

повеќе ...
Opel
Astra 1.4 5 врати

цена:4.200 €

повеќе ...
Citroen
C4 Seduction 1.6VTi 120

цена:11.500 €

повеќе ...
CIitroen
C3 Exclusive 1.4Vti 95

цена:8.500 €

повеќе ...
Fiat
Linea 1.3 MJet Dynamic

цена:8.900 €

повеќе ...
LANCIA
Y 1.2 Platino

цена:9.900 €

повеќе ...
FIAT
Bravo 1.4

цена:7.700 €

повеќе ...
KIA
Sorento 2.5 CRDi

цена:12.900 €

повеќе ...
FIAT
Punto 2012 1.4
цена:7.300 €
повеќе ...
CITROEN
C2 VTS 1.6 122 HP
цена:6.900 €
повеќе ...
CHEVROLET
Epica 2.0 CDTi
цена: 7.600 €
повеќе ...

 

 

rolex replica watchesbest designer bagschanel replica fake breitling watchesrolex replicarolex replica watches fake watches

Ford Diag Toolshogan outlet